ימי חברה

מפגשים וגיבוש

אירועי חברה בהתאמה אישית

מעוניינים לארגן אירוע חברה? מחפשים רעיון ליום גיבוש?
הכירו את החווה החקלאית של אורגני גרין. חווה חקלאית המתמחה בתהליכי גידול אורגניים – מיקום ייחודי ופסטורלי בו תוכלו לערוך את אירוע החברה המושלם באווירה כפרית ולגלות עולם אורגני מרתק שעד כה לא הכרתם.
החווה ממוקמת בלב הפרדסים של השרון, בעמק חפר, משלבת מגוון חממות ופרדסים ומציגה שיטות שונות בהן משתמשים בגידולים חקלאיים ובחוות חקלאיות למיניהן.
צוות ניהול האירועים שלנו יסייע לכם "לתפור" את תכנית אירוע החברה בהתאמה אישית ובהתאם לצרכים ולכמות המוזמנים שלכם.

אירוע חברה באווירה יוצאת דופן

בחווה החקלאית של אורגני גרין ניתן לקיים אירועי חברה לכל מטרה, ביניהם: ישיבות מחוץ למשרד, ימי גיבוש לעובדים, הרצאות, סדנאות, סיורים מודרכים בחווה ומגוון פעילויות חוץ משרדיות נוספות. במיקום הייחודי שבו מתקיימים אירועי החברה, אולם רחב ומאובזר במערכות אודיו ויזואליות, הנמצא בגובה אל מול נופה עוצר הנשימה של החממה הגדולה ומעוררת ההשראה של החווה הירוקה. למעשה, אולם האירועים ממוקם בתוך החממה הענקית שלנו ומופרד בקיר זכוכית אשר מאפשר מבט מרהיב אל ערוגות השתילים השונים. בנוסף לחממה המרכזית הגדולה, ניתן ליהנות מסיורים בחוות גידולי הדגים, בלול הביצים האורגניות, בפרדסים השונים, במחלבה הבוטיקית ולהכיר את עדר העיזים, שממנו אנו מפיקים חלב ומייצרים גבינות חלב עיזים אורגני. גודל החווה ומגוון שטחי הארחה מאפשרים תכנון גמיש של פעילויות, הן בשכירת המקום נטו והן בשיתוף ושילוב של תכנים אותם ולהם אנו דואגים.

כיבודים בכל סגנון שתבחרו

ברוב אירועי החברה אנו מספקים כיבוד ייחודי המבוסס על תוצרת אורגנית ומקומית. הכיבודים שלנו מורכבים  מתפריט עשיר ומגוון הכלל מנות יפהפיות מבלי להתפשר על האיכות שלהן. במהלך תכנון אירוע החברה, נתאים באופן אישי את סגנון התפריט הייחודי לכם שיכול לכלול מגשי אירוח, מזנונים חופשיים או ארוחת מנות מלאה. אנו מאפשרים לכל חברה לבחור את התפריט ואופן ההגשה האידיאלי ביותר מבחינתה שתתאים לסגנון אירוע החברה המתוכנן.

סדנאות קולינריות לקבוצות

מבשלים חוויות – סדנאות משתנות על אוכל ועם אוכל החווה היא בית גידול למגוון רחב של מוצרי חקלאות עונתיים, ירקות ופירות אורגניים, דגים בייצור אורגני וגם ביצי חופש אורגניות כמובן. כחלק מאירועי החברה המוצעים על ידנו ניתנות סדנאות חוויה בנושאי מזון וקולינריה אורגנית. הסדנאות מגוונות ומשתנות בהתאם לעונה, ומותאמות לאופי הקבוצה.
סגירת תפריט