סדנאות אוכל בריא

סדנאות אוכל בריא

סדנאות חברה

השתתפות בסדנאות בישול בריא יכולה לחשוף בפניך מגוון רחב של טכניקות בישול, מזון אורגני, וחשיפה שונה בכל הנוגע לאוכל אותו אנו אוכלים. סדנת בישול אוכל בריא בהנחייתו של מומחה יכולה לדחוף אותך באופן טבעי לצרוך מוצרים בריאים יותר, כגון ירקות שונים ומזון אורגני, זאת מהסיבה שבסדנה כזו תגלה את היתרונות הרבים שיש לאכילה וניהול אורח חיים בריא.

מזון אורגני – מהו?

מזון אורגני הינו מזון המיוצר בחקלאות אורגנית לפי תקנים שונים המגבילים את סוגי החומרים בהם משתמשים לאורך ייצור אותו המזון. חומרים אלו יכולים להיות בשימוש לאורך פעולות הדישון, החיטוי, האכלת בעלי החיים, הדברת המזיקים, האיחסון וכו'.

מטרת הגבלות אלו היא לצמצם שימוש בחומרים אלה שנפוצים מאוד בחקלאות המודרנית כיום, זאת מהסיבה שחומרים אלה נחשבים כפחות בריאים ולעיתים אף מזיקים לגוף האדם.  

מטרת סדנאות בישול בריא

כיום, המודעות לשיטות הייצור של המזון אותו אנו אוכלים והרצון לנהל אורח חיים בריא יותר, מגבירה את הרצון בקרב האוכלוסיה לצריכת מזון אורגני, מזון בריא יותר, שכן אינו מכיל או מכיל ברמה נמוכה יותר את אותם החומרים המזיקים לבריאותינו.

מחקרים שונים מראים כי מזון אורגני לרוב אף מזין יותר מהמזון המודרני שאותו אנו צורכים, כאשר הסיבה העיקרית לך היא שבהיעדר חומרי הדברה ודשנים, צמחים מגבירים את ייצורם של הפיטוכימיקלים (ויטמינים ונוגדי חמצון) המחזקים את עמידותם בפני חרקים ועשבים שוטים.

מחקרים אחרים הראו כי חומרי הדברה הנמצאים בחלק מהמזון אותו אנו צורכים, אחראיים לתופעות לוואי שונות, החל מכאבי ראש ועד למיני מחלות, זאת למרות הטענה כי רמות חומרי ההדברה המוגבלות והמפוקחות, הינן בטוחות לשימוש בייצור מזונות אלו.

אנו מאמינים כי הגברת המודעות והלמידה בקרב האוכלוסיה בכל נושאי הבישול הבריא וצריכת המזון האורגני תסייע להקניית הידע הדרוש וקבלת ההחלטות החשובות בקשר למזון אותו אנו צורכים וההשפעה הבריאותית שלו על גופינו.

כמו כן, חשוב לציין כי בנוסף לחשיבות ניהול אורח חיים בריא, החקלאות האורגנית מפחיתה את הזיהום הסביבתי, במי התהום למשל, יוצרת אדמה עשירה יותר ומסייעת לעולם נקי ומזוהם פחות.

סדנאות בישול בריא בחוות אורגני גרין

אנו מזמינים אתכם לחווה האורגנית שלנו, בה מתקיימות סדנאות העשרה ולמידה על התזונה האורגנית והבישול הבריא, הזדמנות ייחודית לחוות את המסורות המופלאות של המטבח האורגני והבריא של חוות גרין.

בסדנאות הקולנריות שמתקיימות בחוות גרין אנו משתמשים במרכיבים אורגניים טריים שמגדלים ומופקים בחווה להכנת המנות בסדנאות הבישול הבריא.

למעוניינים, כל מוצריה האורגניים של החווה נמכרים אצלנו בחווה בחנות האורגנית שלנו "החנות האורגנית של ברטה" בשיווק ישיר ללקוחות ללא גורמי תיווך, כך שהלקוחות מקבלים סחורה יותר טרייה, יותר בריאה ובמחיר זול יותר.

לרשותכם מגוון סדנאות בישול בריא ואורגני:

·         סדנת

·         סדנת

·         סדנת

·         לפרטים נוספים והוראות הגעה – לחצו כאן>

סגירת תפריט